SPŁYWY KAJAKOWE

Zapraszamy Państwa do zaznania niezapomnianej przygody i relaksującej aktywności jaką zapewnią spływy kajakowe. Jesteśmy organizatorami spływów kajakowych rzeką Krutynią. Z pasją i zaangażowaniem zajmiemy się dostarczeniem Państwu fachowej obsługi, sprzętu kajakowego i spełnieniem wszystkich oczekiwań. Realizujemy spływy kajakowe w różnych konfiguracjach, jednodniowe, wielodniowe, wraz z noclegiem, wyżywieniem i pełną opieką. Zapraszamy do kontaktu 691 290 961.

Rzeka Krutynia w pięknych Mazurach to popularny szlak kajakowy, przebiegający przez malownicze tereny rezerwatu krajobrazowo – wodno – leśnego i Puszczy Piskiej. Całkowita długość szlaku kajakowego na rzece Krutyni wynosi 91km, spływy organizujemy w różnych odcinkach i na różnych długościach. Z interesujących osobliwości, w górnym, płytkim i kamienistym odcinku rzeki Krutyni, występuje 1,5 kilometrowy odcinek gdzie nurt może płynąć w dwa przeciwne kierunki. Na wyprawach kajakowych zaobserwują Państwo bogactwo przyrody oraz nabędą mocy natury.

Zapraszamy na niezapomniane wrażenia, Do zobaczenia!

 • splywy-weekendowe

  Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zakosztować ciekawej przygody, do zapoznania się z naszą ofertą na weekendowe spływy kajakowe. Aktywny wypoczynek podczas spływu rzeką Krutynia, zapewni niezapomniane wrażenia. Nasza oferta obejmuje noclegi w Ukcie oraz pyszne regionalne posiłki, które zaspokoją nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zapewniamy transport uczestników oraz całego sprzętu na poszczególne odcinki tras kajakowych. Spływy odbywają się w kajakach dwuosobowych, dlatego oferta skierowana jest także do rodzin z dziećmi. Gwarantujemy udaną zabawę, którą będziecie Państwo wspominali latami. Na każdą osobę biorącą udział w naszym spływie kajakowym czeka niesamowita przygoda pośród wspaniałej mazurskiej flory. Wyjazdy weekendowe pozostawiają także czas na zwiedzanie okolicy spacerem czy rowerem.

 • SPŁYWY JEDNODNIOWE

  Jednodniowe spływy kajakowe są idealne do aktywnego wypoczynku, dla osób które chcą poczuć odrobinę adrenaliny w codziennym życiu. Organizujemy spływy kajakowe dla grup zorganizowanych, osób prywatnych (zbieramy grupy) oraz dla firm - jako ciekawa forma wyjazdów integracyjnych. Przełam codzienną nudę, przyjedź do Ukty i skorzystaj z naszej oferty na spływy kajakiem rzeką Krutynia. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia oraz przyjemną atmosferę. W naszej ofercie mamy różnorodne trasy kajakowe o zróżnicowanych stopniach trudności. Każdy znajdzie u Nas szlak dostosowany do jego możliwości, aby móc w spokoju rozkoszować się otaczającą przyrodą nietkniętą ręką człowieka. W cenie spływu jest także regionalny, domowy posiłek, który serwujemy przed lub po spływie kajakiem.

 • Spływy tygodniowe

  Spędź z nami niezapomniany tydzień na łonie natury i przeżyj przygodę swojego życia. Oferujemy spływy najpiękniejszym szlakiem kajakowym w Europie - rzeką Krutynia. Nasza oferta obejmuje transport na początek spływu lub na zakończenie, w zależności od wybranej trasy. W naszym zakresie pozostaje przygotowanie oraz dostarczenie kajaków na odpowiedni fragment trasy kajakowej. Do Państwa dyspozycji posiadamy kajaki jedno, dwu oraz trzy osobowe. Oferta nasza zawiera także dwa domowe posiłki dziennie wydawane w dogodnych dla Państwa godzinach. Jeśli jesteś miłośnikiem spędzania czasu na świeżym powietrzu - ta oferta jest dla ciebie. Zapraszamy do wspólnej zabawy i eksploracji naturalnych mazurskich terenów.

 • Weekend Boże Ciało

  Długi weekend z okazji Bożego Ciała jest dobrą okazją do spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku. Wykorzystaj wolną chwilę na zregenerowanie swoich baterii pośród dzikiej Mazurskiej przyrody. Spływ kajakowy jest doskonałą formą aktywnego spędzenia czasu wśród grona znajomych i rodziny. Miejscowość Ukta, leżąca nad brzegiem rzeki Krutynia jest wspaniałą bazą wypadową do pobliskich szlaków kajakowych. 

BLOG PODRÓŻNICZY
blog
Zapraszamy do odwiedzenia naszego Bloga !
Kontakt
catering - 883 856 086
kajaki - 691 290 961

 

12-220 Ukta
Ukta 68/2
woj. warmińsko-mazurskie

 

biuro@uktaglowna.pl 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OK